فیلم سینمایی

«تبسم تلخ» اثری امید بخش است

به گزارش باکس افیس ایران: تهیه کننده «تبسم تلخ» گفت:این فیلم سینمایی بازگشت به زندگی، امید و تحکیم خانواده را نشان می‌دهد و مطمئنم با چنین رویکردی در اکران موفق می شود.

داریوش بابائیان تهیه کننده سینما درباره آخرین وضعیت «تبسم تلخ» که به تازگی پروانه ساخت گرفته گفت: این فیلم آماده نمایش است فقط نهایی کردن بخش ویژوال افکت آن باقی مانده که به زودی تمام خواهد شد.

این تهیه کننده با اشاره به موضوع فیلم بیان کرد: مخاطب با اثری اجتماعی خانوادگی روبرو می‌شود که رگه‌های طنز دارد و بازگشت به زندگی، امید و تحکیم خانواده را نشان می‌دهد. مطمئنم با چنین رویکردی در اکران با موفقیت روبرو خواهد شد.

بابائیان در خصوص زمان اکران فیلم گفت: از این به بعد باید طبق قرعه کشی پیش برویم، اما در مجموع تابستان زمان خوبی برای آن است.

در خلاصه داستان «تبسم تلخ» آمده: محمد طهماسبی مشاور خانواده و سردفتر ازدواج و طلاق است. خانمی به نام تبسم سر راه او قرار می‌گیرد و با طهماسبی عازم سفر دوبی می‌شود. در مسیر مسافرت اتفاقاتی می‌افتد و…

الهام حمیدی، کیمیا باباییان، محمدرضا سهرابی، عباس محبوب، میرطاهر مظلومی، محمد شیری، پوراندخت مهیمن، فرید فوده، نیایش کفیلی، حسین غیابی و اکبر عبدی بازیگران این فیلم هستند.

عوامل فیلم سینمایی «تبسم تلخ» عبارتند از نویسنده و کارگردان: سید محمدرضا ممتاز، مدیر فیلمبرداری: محمد فضیله، صدابردار: فرامرز مختاری، طراح گریم: مهراب شاپورزاده، طراح صحنه: شهرام قدیری فر، طراح لباس: فاطمه جهانی، مدیر تولید: حسین خواجویی، مدیر تدارکات: عبدالله قاسمی، تدوین: مهدی دهقان، تهیه‌کننده: داریوش باباییان.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند