تولد

تبریک تولد نوید محمدزاده به فرشته حسینی: تو هدیه خدایی!

به گزارش باکس افیس ایران:  نوید محمدزاده با انتشار ویدئویی از خود در کنار همسرش، فرشته حسینی با متنی که با «تو هدیه خدایی» آغاز می‌شود، تولد او را تبریک گفت.

نوید محمدزاده، بازیگر شناخته‌شده تئاتر، سینما و شبکه نمایش خانگی با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش تولد همسرش، فرشته حسینی، بازیگر سینما و شبکه نمایش خانگی را تبریک گفت.

او در متنی که همراه این ویدئو منتشر کرد، چنین نوشت: «تو هدیه خدایی، کنار تو آدم بهتری هستم، از تو ممنونم، با تو عاشق زندگی شدم، به تو مدیونم، تو فقط باش، من در خدمتت هستم. تولدت مبارک عزیزِ من، خودِ من، دوستت دارم فرشته خوشبختی زندگی من، قدردانم، قدردانم، قدردانم، فقط می‌توانم بگویم خدا را شکر.»

فرشته حسینی، بازیگر افغانستانی، متولد ششم اردیبهشت ۱۳۷۶، فعالیت هنری خود را از ۹ سالگی با تئاتر شروع کرد. او در سال ۱۳۹۴ با بازی در فیلم «رفتن» به کارگردانی نوید محمودی وارد عرصه سینما شد. حسینی در سال ۱۴۰۰ دیپلم افتخار نقش مکمل زن را از چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در «دسته دختران» منیر قیدی کسب کرد. او در سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی با نوید محمدزاده همبازی بود.

blank


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند