داوری

داوران همایش ملی تئاتر نوجوان معرفی شدند

به گزارش باکس افیس ایران:  اعضای گروه داوری همایش ملی تئاتر نوجوان جهت انتخاب مقالات برگزیده معر فی شدند.

با پیشنهاد مهدی کاموس دبیر  همایش ملی تئاتر برای نوجوان و طی حکمی از سوی کاظم نظری مدیر کل هنرهای نمایشی، علی عباسی عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی، مریم جلالی عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی، علی اصغر فهیمی فر عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس، بهروز محمودی بختیاری عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و محمدباقر قهرمانی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران به عنوان اعضای تیم داوری مقالات همایش ملی تئاتر برای نوجوانان  منصوب شدند.

متن حکم انتصاب داوران به این شرح است:

«هنر نمایش با هویت جامعه و معرفت‌افزایی رابطه بنیادین دارد و دوران نوجوانی، هنگامه هویت‌یابی و شکل‌گیری خودپنداره کودکانی است که با تغییر مصرف، گروه‌سازی با همسالان و مرزبندی با دوران کودکی و خانواده؛ وارد مرحله‌ی نوجوانی می‌شوند.

همایش ملی تئاتر برای نوجوانان، زمینه‌ای برای پاسخ به میل مخاطبانی است که پسند خود را در تئاتر کودک و بزرگسال کمتر تماشا می‌کنند. با توجه به درجات علمی، تخصصی، تجربه و تعهد شما با این حکم به عنوان داور مقالات همایش ملی تئاتر برای نوجوانان منصوب می‌شوید.

همایش ملی تئاتر برای نوجوانان توسط دفتر پژوهش، آموزش و انتشارات اداره‌کل هنرهای نمایشی با هدف ترغیب سیاست‌گذاران، متخصصان، دانشگاهیان و جامعه حرفه‌ای تئاتر کشور با رویکرد میان‌رشته‌ای و محوریت توجه به جایگاه دوران نوجوانی در قالب سخنرانی، ارایه مقاله و برگزاری نشست‌های علمی ـ تخصصی در آبان سال جاری برگزار خواهد شد.»


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند