بهترین و جنجالی‌ترین فیلم های برد پیت

به گزارش باکس افیس ایران:  فیلم سینمایی «باشگاه مشت زنی» که جنجال‌های زیادی را به پا کرده بود از نگاه بسیاری از منتقدان بهترین فیلم او محسوب می‌شود.
تعداد کمی از بازیگران سینمای مدرن به اندازه برد پیت به عنوان ستاره فیلم‌های هالیوودی محسوب می‌شوند؛هر فیلمی با وجود برد پیت جذاب و هیجان آور می شود. در حالی که او مطمئنا یکی از محبوب‌ترین بازیگران حال حاضر است و ثابت کرده که تمایل زیادی برای بازی در فیلم‌های متفاوت دارد.
با وجود اینکه او یکی از بزرگترین ستاره‌ها در این صنعت است، اما او همیشه به جای اینکه در بزرگترین فیلم‌های هالیوود بازی کند، بیشتر به نقش آفرینی در شخصیت‌های منحصر به فرد علاقه داشته است. شخصیت‌هایی که مورد توجه‌ترین آن‌ها در فیلم سینمایی «باشگاه مشت زنی» حضور داشت. در ادامه فیلم‌های معروفی که این بازیگر در آن ایفای نقش کرده را معرفی می‌کنیم. این رتبه بندی از سوی سایت اسکرین رنت اعلام شده بود.

تروآ
داستان جنگ «تروآ» یک داستان کلاسیک و افسانه‌ای است که بار‌ها در مورد آن گفته شده است. این فیلم ماجراجویی که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد جنبه اساطیری را رها می‌کند و بیشتر مبتنی بر جنگ‌های متوالی است. در مرکز داستان شخصیت آشیل با بازی برد پیت حضور دارد که جنگده‌ترین جنگجوی جهان است.

بهترین و جنجالی‌ترین فیلم برد پیت+ تصاویر

مخاطبان به ندرت پیت را در یک فیلم حماسی با بودجه فراوان می‌بینند و او ثابت کرده به خوبی می‌تواند ستاره یک فیلم اکشن هم باشد.

مانیبال
فیلمی در مورد بیس بال و موارد مربوط به آن ممکن است جزو فیلم‌های سرگرم کننده تاریخ قرار نگیرند اما فیلم «مانیبال» به این موضوع اهمیت می دهد و یک داستان واقعی لذت بخش را رقم می‌زند.

بهترین و جنجالی‌ترین فیلم برد پیت+ تصاویر

حتی کسانی که بیسبال و یا حتی فیلم‌های ورزشی دوست ندارند به این فیلم علاقه‌مند خواهند شد، مخصوصا بازی برد پیت که برای آن چندین جایزه دریافت کرده است. پیت با بینشی قابل تحسین روشی جدید از بازیگری را در این فیلم به نمایش می‌گذارد.

یازده یار اوشن
فیلم «یازده یار اوشن» فیلمی است که از توانایی‌های بازیگری برد پیت به خوبی استفاده کرده است. این فیلم در مورد دزدی یک گروه است که تصمیم گرفته اند از سه مکان به طور همزمان دزدی کنند. جمع بازیگران این فیلم که شامل مت دیمون جولیا رابرتس و جرج کلونی می‌شود شاید موفق‌ترین گروه بازیگری باشد.

بهترین و جنجالی‌ترین فیلم برد پیت+ تصاویر

پیت در این فیلم نقش راستی و به نوعی مغز متفکر گروه بعد از جرج کلونی را دارد. نکته جالبی که در مورد برد پیت برای این فیلم به وجود آمد این است که او در فیلمبرداری هیچ گاه وقت غذا خوردن نداشت و به همین دلیل در سکانس‌های زیادی شاهد آن هستیم که او همه چیز می‌خورد.

هفت
رابطه حرفه‌ای و موفقیت آمیز برد پیت با دیوید فینچر در این فیلم رقم خورد که به ساخت این فیلم هیجان انگیز منجر شد. این فیلم داستان دو کارگاه را روایت می‌کند که به دنبال یک قاتل سریالی هستند که قربانی‌های خود را بر اساس هفت گناه کبیره مجازات می‌کند.

بهترین و جنجالی‌ترین فیلم برد پیت+ تصاویر

پیت در این فیلم نقش یک کارگاه محلی را دارد که در کنار مورگان فریمن با تجربه حضور دارد. او یک مرد مغرور اما درستکار است که به طور ناگهانی او را به یک شخص دلسوز تبدیل می‌کند.

حرامزاده‌های لعنتی
اولین همکاری برد پیت با کوئنتین تارانتینو، این فیلم است که پیت در نقش آلدو رین فرمانده یک گروه مبارزان آمریکایی است و دشمنان خود را به بدترین نحو از بین می‌برند.

بهترین و جنجالی‌ترین فیلم برد پیت+ تصاویر

پیت در این فیلم یک شگفتی دیگر را می‌آفریند در حالی که تصور می‌شود رین و جوخه اش قرار است قهرمان داستان باشند، اما مشخص می‌شود که کلید اصلی داستان در جای دیگری نهفته است. تلاش برد پیت برای صحبت با لهجه ایتالیایی که صحنه‌های خنده داری را خلق کرد بسیار مورد توجه قرار گرفت.

باشگاه مشت زنی
اما جنجالی‌ترین فیلم برد پیت که بر ضد نظام سرمایه داری آمریکا بود سر و صدای زیادی را به همراه داشت. این فیلم از آثار منحصر به فرد ۱۹۹۰ میلادی و دومین همکاری برد پیت و فینچر است. کمپانی توزیع کننده این فیلم برای جلوگیری از ضرر دادن بیشتر کمپین فروش برای این فیلم ایجاد نکرد و در گیشه شکست نسبی خورد.

بهترین و جنجالی‌ترین فیلم برد پیت+ تصاویر

این فیلم یکی از جنجالی ترین اما تاثیر گذار‌ترین فیلم‌های دهه ۹۰ بود. گاردین این فیلم را امیدی برای تغییر در زندگی سیاسی آمریکا دانست. این فیلم اگرچه در گیشه شکست خورد اما در فروش DVD به شدت با استقبال روبرو شد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند