منیژه حکمت

«بندربند» با بازی پگاه آهنگرانی به ایرلند رفت

به گزارش باکس افیس ایران: سیزدهمین حضور بین‌المللی فیلم سینمایی «بندربند» به کارگردانی منیژه حکمت و بازی پگاه آهنگرانی ، با شرکت در جشنواره کاتالیست ایرلند، رقم خورد.

فیلم «بندربند» به کارگردانی منیژه حکمت، تهیه‌کنندگی منیژه حکمت و مهشید آهنگرانی فراهانی و شرکت ایریماژ، در جشنواره بین‌المللی فیلم کاتالیست حضور پیدا کرد.

این جشنواره که مقر آن در شهر لیمریک در کشور ایرلند است، در روزهای نهم و دهم فروردین ۱۴۰۰ به شکل آنلاین برگزار شد و در همین چارچوب، منیژه حکمت در گفت‌وگویی با سوزان لیدی، دبیر جشنواره و مدرس سینما شرکت کرد.

این سیزدهمین حضور بین‌المللی فیلم سینمایی «بندربند» است که پیش از این در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو کانادا، زوریخ سوییس، میل ولی آمریکا، جشنواره فیلم بسفر ترکیه،‌ جشنواره فیلم‌هایی از جنوب در کشور نروژ، جشنواره بین‌المللی فیلم هاینان آیلند چین، جشنواره کلکته هند، داکا در بنگلادش، جشنواره فیلم‌های ایرانی در موزه هنر آسیایی واشنگتن آمریکا، جشنواره فیلم‌های ایرانی در دپارتمان فضا و زمان بوستون آمریکا، جشنواره فیلم‌های ایرانی در موزه هنرهای زیبای هیوستون آمریکا و جشنواره چند فرهنگی فیلم ماساچوست آمریکا حضور یافته است.

در فیلم «بندربند»، رضا کولغانی، امیرحسین طاهری ، مهلا موسوی و پگاه آهنگرانی نقش‌آفرینی کرده‌اند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند