حسام محمودی

بزرگ‌ترین چالشی که بازیگر «باخانمان» با آن مواجه بود

به گزارش باکس افیس ایران: حسام محمودی درباره چالش‌های بازی در سریال کمدی «باخانمان» توضیحاتی ارائه داد.

حسام محمودی که در سریال «باخانمان» نقش مسعود را بازی می‌کند، بازیگر باتجربه‌ای است؛ در دو سال گذشته او را در سریال‌های «لحظه گرگ و میش»، «دلدار» و «سرگذشت» دیده ایم.

او حالا و برای اولین بار در یک سریال کمدی بازی کرده است. محمودی لیسانس حقوق و فوق لیسانس کارگردانی تئاتر دارد. او بازیگری را در سال ۹۰ با فیلم «خسته نباشید» شروع و بعد از آن در ۱۲ فیلم بازی کرد.

محمودی اولین بار در سال ۹۴ با سریال «زعفرانی» وارد تلویزیون شد و در سریال‌های «سایه بان»، «شکوه یک زندگی» و «گاهی به پشت سر نگاه کن» هم بازی کرده است.

محمودی این شب‌ها در سریال «باخانمان» با نقشی کاملاً متفاوت به نام «مسعود» که استاد دانشگاه است و قصد دارد با دخترعموی خود ازدواج کند، دیده می‌شود.

او درباره بازی در این سریال گفت: حضور در سریال «باخانمان» تجربه‌ای دوست داشتنی برای من بود. برای اولین بار ژانر کمدی را تجربه کردم و در کنار بازیگران کاربلد و حرفه‌ای حضور داشتم.

وی ادامه داد: بزرگترین چالش من این بود که نقش کمدی بازی نکرده بودم. نقش من در سریال «باخانمان» با خودم خیلی فاصله دارد و با تمام نقش‌هایی که بازی کردم، متفاوت است. به همین خاطر قبول کردم که در این سریال بازی کنم.

محمودی اظهار کرد: در سریال «باخانمان» نقش مسعود را بازی می‌کنم که استاد معارف دانشگاه است و درگیر اتفاقاتی می‌شود. ویژگی نقش مسعود این است که جزو شخصیت‌های اصلی سریال قصه است. ضمن اینکه من تا قبل از سریال باخانمان تجربه بازی در سریال‌های طنز و کمدی را نداشتم و همه کارهایم جدی بود. از این لحاظ نقش مسعود برایم جذابیت‌های زیادی داشت و علاقه‌مند بودم این نقش را ایفا کنم. ضمن اینکه مسعود در موقعیت‌های طنز متفاوت قرار می‌گیرد. امیدوارم مردم سریال را دوست داشته باشند و از تماشای آن لذت ببرند.

بازیگر «لحظه گرگ و میش» درباره استقبال مخاطبان از سریال «باخانمان» عنوان کرد: مخاطبان تا امروز ارتباط خوبی با سریال ما گرفته اند و همراه آن هستند. عوامل سریال «باخانمان» بی نظیر بودند و این  کار جزو معدود آثاری بود که مشکل خاصی در پشت صحنه آن نداشتم. همه این‌ها به دلیل حضور برزو نیک نژاد است که بسیار دقت می‌کند و همه چیز در صحنه تحت کنترل اوست.

حسام محمودی افزود: باید تأکید کنم کار با آقای نیک‌نژاد واقعاً تجربه بسیار خوبی برایم بود و از او خیلی یاد گرفتم. تجربه کار با آقای نیک‌نژاد، نقطه عطفی در بازیگری‌ام است. با توجه به اینکه من نقش اصلی سریال «باخانمان» و هر روز آفیش بودم، تصورم این بود که ممکن است خسته شوم، اما رفاقت پشت صحنه باعث شد من اصلاً خستگی کار را متوجه نشوم. از بچه‌های پشت صحنه همچون حامد مختاری، حمید قاسمی، نوید صلاحی، فراز عمومی، مرتضی کهزادی، سینا کلانی و علی احمدی هم تشکر می‌کنم.

وی درباره اولویت خود برای حضور در سینما و تلویزیون بیان کرد: نمی‌توانم بگویم برای من سینما یا تلویزیون مهم است؛ چرا که اولویت من نقش است و نقش تعیین کننده حضورم در یک پروژه هنری است.

گفتنی است؛ سریال کمدی «باخانمان» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، نویسندگی امیر برادران و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی این روز‌ها از شبکه سه سیما پخش می شود.

حسن پورشیرازی، شهره لرستانی، حسام محمودی، الهام اخوان، مارال فرجاد، امیرحسین طاهری، امیر کاظمی، فرزانه سهیلی، امیر آتشانی، مریم سلطانی، مه‌روز ناصر شریف، مهناز کرباسچیان، نصرت دادرسی، حامد وکیلی، گیتی معینی، سارا عابدی، امیر علی خانی و … (با حضور) سعید امیرسلیمانی، شهرام شکیبا، خسرو احمدی، امید روحانی و (با هنرمندی) افسانه بایگان و آتیلا پسیانی و (با حضور افتخاری) بهنام تشکر و شقایق دهقان بازیگران این سریال هستند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند