جشنواره

برنامه چهارمین روز «موسیقی فجر»

به گزارش باکس افیس ایران: برنامه‌های چهارمین روز از برگزاری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در حالی اعلام شد که برگزاری یک نشست پژوهشی ویژه در تالار باربد فرهنگستان هنر از برنامه‌های مهم این روز است.

در چهارمین روز از برگزاری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، تالار «باربد» فرهنگستان هنر با یک نشست پژوهشی ویژه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

بر اساس اعلام ستاد برگزاری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر برنامه‌های چهارمین روز از برپایی این رویداد در روز شنبه ۲۶ بهمن به ترتیب زیر اعلام شده است.

تالار باربد فرهنگستان هنر (تقاطع خیابان ولیعصر و خیابان طالقانی):

ساعت ۱۵ تا ۱۷: نشست «بررسی مرز حرمت در موسیقی از نگاه اسلام»

سخنرانان: حجت الاسلام محمدحسین نواب – حجت الاسلام مهدی همازاده ابیانه

تالار وحدت:

ساعت ۱۸:۳۰: کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به رهبری نصیر حیدریان

ساعت ۲۱:۳۰: کنسرت تریو جَز لوکا آکینو از کشور ایتالیا

تالار رودکی:

ساعت ۲۱:۳۰: کنسرت گروه کُر کمیتاس به سرپرستی آربی بابومیان

بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران:

ساعت ۱۸:۳۰: کنسرت گروه «آرام جان» به سرپرستی علی صحفی و خوانندگی مهدی محمدی / کنسرت گروه «نوا گردان» به سرپرستی پویا محمدی و خوانندگی مهدی اصغرپور

ساعت ۲۱:۳۰: کنسرت دوئت زهی «آونر» از کشور اتریش

تالار سوره حوزه هنری:

ساعت ۱۸:۳۰: کنسرت گروه «سرو خراسان» با هنرمندی عزیز تنها، محمد قیوم امینی، امین قیومی / کنسرت گروه «ژیار» به سرپرستی مجید کلابی و خوانندگی ارشک زعفرانی

ساعت ۲۱:۳۰: «تای و دئوتای» به سرپرستی علیرضا برنجیان

برج آزادی:

ساعت ۲۱:۳۰: کنسرت گروه «وحید اسداللهی»

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی:

ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰: کنسرت محسن ابراهیم زاده

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به ریاست محمد اله یاری (مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، دبیری شاهین فرهت از چهارشنبه ۲۳ بهمن تا روز چهارشنبه ۳۰ بهمن در تالار وحدت، تالار رودکی، بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران، تالار سوره حوزه هنری، مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی میزبان مخاطبان است.

این در حالی است که ۸۲ گروه موسیقی در بخش‌های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک، بین‌الملل، پاپ، ارکسترال، تلفیقی، بانوان، کودک و نوجوان با ۹۰ اجرا در ۸۰ نوبت به اجرای برنامه می‌پردازند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند