اکران

برنامه‌ریزی برای اکران ایران و جهان «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان»

به گزارش باکس افیس ایران: پخش کننده ایرانی و ترکیه‌ای «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» در حال برنامه‌ریزی برای اکران ایران و جهان این فیلم در شرایط مناسب هستند.

نمایش فیلم سینمایی «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» که قرار بود در ایران اکران عمومی شود، به خاطر مواجهه با شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد. این فیلم هم اکنون در نوبت اکران قرار دارد و پخش‌کننده ایرانی آن منتظر زمان مناسب برای اکران عمومی است.

این فیلم در ترکیه و در ۲۰۰ سینما توسط یکی از قوی‌ترین پخش کننده‌های ترکیه‌ای اکران سراسری شد. این پخش کننده قصد دارد پس از کرونا، فیلم را اکران جهانی کند.

ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان، از نمونه پروژه‌هایی است که به معنای واقعی بین ایران و ترکیه به صورت مشترک ساخته شد و همه کار‌های آن طبق قرارداد و در زمان تعیین شده پیش رفت.

گفتنی است؛ فیلم سینمایی «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» به تهیه کنندگی امیرشهاب رضویان و کارگردانی مهرداد غفارزاده، تولید مشترک ایران و ترکیه است و نویسندگی آن بر عهده گروه ایرانی و ترکیه‌ای بود.

بازیگران اصلی این فیلم پژمان بازغی، افسانه پاکرو، یوسف چیم و علی بوراک جیلان هستند. قصه «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» درباره یک جوان ترکیه‌ای است که به طور تصادفی از طریق فضای مجازی وارد عالم موسیقی می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند