رها حاجی زینل

«برلین ۱۰:۱۰» مرداد به صحنه می‌رود

به گزارش باکس افیس ایران: نمایش «برلین ۱۰:۱۰» به کارگردانی رها حاجی زینل و نویسندگی علی صفری مرداد در خانه نمایش دا روی صحنه خواهد رفت.

رها حاجی زینل بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر نمایش «برلین ۱۰:۱۰» به نویسندگی علی صفری را مرداد امسال در خانه نمایش دا روی صحنه خواهد برد. این اثر نمایشی محصولی از خانه نمایش دا از جمله نخستین آثاری خواهد بود که پس از بازگشایی سالن‌های نمایشی روی صحنه می‌رود.

در خلاصه داستان «برلین ۱۰:۱۰» آمده است: وقتی پشت ویترین ساعت فروشی‌ها می‌ایستیم، همه ساعت‌ها روی ۱۰:۱۱ دقیقه تنظیم شدند، باور بر این است که در این ساعت جنگ جهانی دوم به پایان رسیده، اما چه کسی می دونه که یک دقیقه قبل از پایان جنگ چه اتفاقاتی افتاد؟

حاجی زینل پیش از این آثاری همچون «هجوم»، «آشویتس زنان»، «مسافران» و «مرگ یزدگرد» را کارگردانی کرده است. وی همچنین در نمایش‌هایی همچون «کرونوس»، «آشویتس زنان»، «مربع»، «تیراندازی در تئاتر» به ایفای نقش پرداخته است.

سارینا میلانی، فرخ‌مهر کیوانمهر، یاسمن خلیلی، محمد پسندیده، حسن محمدیان، نیما سپهرار و نابت شفائی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش خواهند پرداخت.

سایر عوامل نمایش «برلین ۱۰:۱۰» عبارتند از دستیاران کارگردان: حمیدرضا ده حقی، پانیذ شاهمرادی، طراح موسیقی: مهسا جهانی، طراح صحنه: رها حاجی زینل، طراح گرافیک: علیرضا غفوری، طراحی و ساخت تیزر: حنیف پرنده، طراح لباس: یاسمن خلیلی، عکس: رضا جاویدی، مهسا مطیع، منشی صحنه: پریا حسینی، تبلیغات و روابط عمومی: علی صفری.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند