blank

«بدون قرار قبلی» برای کادر درمان نمایش داده می‌شود

به گزارش باکس افیس ایران:  به‌منظور قدردانی از تلاش‌های کادر درمان در ایام شیوع ویروس کرونا، فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» با حضور عوامل فیلم در سینما فرهنگ برای جمعی از پزشکان و پرستاران به نمایش درخواهد آمد.

در این برنامه که روز شنبه (۱۱ تیرماه) ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود، از سه چهره فعال کادر درمان به نمایندگی از جامعه سلامت کشور تقدیر خواهد شد.

همچنین در این برنامه قرار است از نماهنگ فیلم بدون قرار قبلی با صدا و حضور محمد معتمدی رونمایی شود.

این فیلم ساخته بهروز شعیبی به تهیه کنندگی محمود بابایی و محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهر است، که از ۱۸ خردادماه توسط پخش موسسه تصویر شهر در سینماهای سراسر کشور اکران عمومی خود را آغاز کرد.

داستان فیلم بدون قرار قبلی در مورد دختری به نام یاسمن است که پس از سال‌ها به دلیل مرگ پدرش به ایران بازگشته است. پسر او دچار اوتیسم است و این مساله، سفر را برایش دشوار می‌کند. یاسمن شناختی از پدرش ندارد و بیش از آن میراثی که پدر برایش گذاشته‌ است باعث تعجب او می‌شود. اقامت کوتاه او در زادگاه پدر و دیدار با کسانی که پدرش را می‌شناسند او را به درک تازه‌ای از انسان و مفهوم مرگ می‌رساند.

بار دراماتیک این فیلم در مشهد و حرم امام رضا (ع) اتفاق می‌افتد. جایی که پسر یاسمن پس از سال‌ها سکوت و انزوا بهبود یافته و به عبارتی شفا می‌گیرد.

گروه بازیگران این فیلم را پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا، امین میری، محمد کیانی، عرفان ابراهیمی، رضا صابری، حامی ترابی و صابر ابر تشکیل می‌دهند و آهنگرانی در آن نقش یک پزشک را بازی می‌کند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند