اکران

سینما بدون مخاطب همچون پرنده ای بدون بال است

به گزارش باکس افیس ایران:  فرزاد فرزین در مراسم اکران فیلم سینمایی «آهنگ دونفره» گفت: این فیلم، محترم و شریف است که شادی را به مخاطب هدیه می دهد؛ مخاطبی که به عقیده من جان سینماست و وقتی سینما جان دار باشد تاثیرگذاری و جریان سازی‌اش حتمی است.

اکران مردمی و ویژه فیلم «آهنگ دونفره» شب گذشته ۲۲ خردادماه با استقبال مخاطبان و رسیدن به سانس فوق العاده با حضور احمد مهرانفر، هادی کاظمی، علیرضا استادی، النا حیدری، آصف آریا (خواننده) و فرزاد فرزین در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

در این اکران عکس‌های سلفی بازیگران فیلم با دوستدارانشان برای سپاس از استقبال و همراهی شان با فیلم آهنگ دونفره فضایی صمیمانه و جذاب را رقم زد و «آهنگ دو نفره» در چندین سالن به نمایش درآمد و جمع کثیری از مخاطبان فیلم همراه با بازیگران و با عوامل به تماشای آن نشستند.

این اکران و استقبال در شرایطی برگزار شد که فروش «آهنگ دونفره» با بیش از ۳۰۰ هزار مخاطب به مرز ۱۴ میلیارد تومان نزدیک می‌شود.
در این مراسم آرزو ارزانش کارگردان فیلم ضمن خوشامدگویی به میهمانان و اظهار خرسندی از این استقبال و همراهی گفت: هیچ چیز به اندازه حمایت و همراهی مخاطب در اکران، فیلمساز را دلگرم نمی کند. با وجود تمام مشکلاتی که برای اکران یک فیلم بر سر راه فیلمساز وجود دارد، اما احساس رضایت و همدلی و انرژی های ناب و بی بدیل مخاطبان، طعم تلخ بی عدالتی و نامرادی های چرخه اکران را کمی از بین می برد.

وی ادامه داد: اگر در چرخه اکران هزینه بالا برای تبلیغات، کفش پولادین برای گرفتن سانس از سینماها و پردیس ها و بی عدالتی ها را به پا نداشته باشی در همان ابتدای اکران، هم خودت و هم فیلمت را ذبح می کنند.
ارزانش اظهار کرد: خوشحالم که مخاطب فیلمم را دوست دارد و توانسته با آن ارتباط برقرار کند و در اصل آهنگ دونفره آهنگ همدلی مخاطبان با سینمای ایران است.

سینما بدون مخاطب همچون پرنده ای بدون بال است

در ادامه احمد مهرانفر که مورد تشویق گسترده حاضران قرار گرفت گفت: بدون تردید سینما بدون مخاطب همچون پرنده ای بدون بال است. از مخاطبان فهیم و دوست داشتنی سپاسگزارم که در هر شرایطی حواسشان به سینما هست و از آن حمایت می‌کنند. بدون شک بقای سینما و حیات هنری هنرمندان در گروی همین همدلی و همراهی و نفس های گرم شما مخاطبان است که سرمایه ای گرانبها و ارزشمند برای تمامیت سینما هستید. قدر شما را می دانیم و همراهی شما وظیفه مان را در قبال ساخت آثار و حضور ارزشمند تر در فیلم‌ها دوچندان می کند.

حفظ مخاطبان فقط با احترام به ذائقه، شعور و سلیقه شان تداوم پیدا خواهد کرد

هادی کاظمی هم که مخاطبان او را با فریادهای شادمانه همراهی می کردند گفت: هر زمان استقبال و حمایت شما مخاطبان و تماشاگران از سینما و فیلم ها را به نظاره می نشینم، گویی روح تازه ای در کالبدم دمیده می شود و انرژی ام برای حضور در کارهای بهتر به دبیل وجود ارزشمند شما صدچندان می شود.

وی افزود: قطعاً سینما بدون شما هیچ معنا و مفهومی ندارد و سینما فقط با احترام به ذائقه، شعور و سلیقه شما تداوم پیدا خواهد کرد. امیدوارم امید در دل‌هایتان همیشه جای داشته باشد و آرامش و عشق رفقای همیشگی لحظات شما و سینمای ایران باشد.

 

فرزاد فرزین که با تشویق ممتد و پرشور حاضران و دوستدارانش روی صحنه آمد، ضمن سپاسگزاری از حضور و حمایت مخاطبان فیلم آهنگ دونفره گفت: با ساخت و تولید آثاری مفرح و شاد، می توان موضوعات ارزشمند و مهمی را در روح جامعه تزریق کرد.
وی عنوان کرد: آهنگ دونفره فیلمی محترم و شریف است که شادی را به مخاطب هدیه می دهد؛ مخاطبی که به عقیده من جان سینماست و وقتی سینما جان دار باشد تاثیرگذاری و جریان سازی اش حتمی است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند