در برنامه «فوتبال ۳۶۰» ویژه جام‌ملت‌های اروپا عنوان شد | عادل فردوسی‌پور : دلم تنگ شده ؛ اما بازگشتم به گزارشگری دست خودم نیست

عادل فردوسی‌پور در جریان یکی از ‌برنامه‌های «فوتبال ۳۶۰» ویژه جام‌ملت‌های اروپا عنوان کرد که دلش برای گزارشگری فوتبال تنگ شده ، اما مجوز انجام این کار را ندارد.

به گزارش باکس آقیس ایران، عادل فردوسی‌پور در یکی از ویژه‌برنامه‌های «فوتبال ۳۶۰» که به مناسبت برگزاری جام ملت‌های اروپا عرضه می‌شود در واکنش به تقاضای امیر مهدی ژوله مبنی بر بازگشت او به عرصه گزارشگری و گزارش فوتبال‌های مهم در بستر فضای مجازی و پلتفرم‌ها عنوان کرد :«من خودم خیلی دلم برای گزارش تنگه شده، دوست دارم این اتفاق رقم بخورد و بتوانم در فضای مجازی گزارش کنم. ولی انجام این کار دست ما نیست.»

فردوسی‌پور در ادامه به توصیف حس و حالش در زمانی که فوتبال گزارش می‌کند اشاره کرد و گفت :« من هیچوقت صدای خوبی نداشتم ولی تنها چیزی که بود، لذتی بود که خودم می‌بردم و سعی می‌کردم این را تقسیم کنم. آن لحظه که گفتم چیه این فوتبال، تمام تنم می‌لرزد، واقعا می‌لرزید و آن لحظه عجیب و غریب بودم.»

عادل فردوسی‌پور از اسفند سال ۱۳۹۷ که برنامه «نود» تعطیل شد، از گزارشگری فوتبال هم کنار گذاشته شد و فعالیتش در تلویزیون به تهیه برنامه«فوتبال ۱۲۰» در شبکه ورزش محدود شد که البته این برنامه هم سال گذشته به تیم دیگری واگذار شد.. طی این چهار سال فردوسی‌پور فقط یکبار به عنوان گزارشگر بازی تیم‌های پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی را در چارچوب فینال لیگ قهرمانان آسیا برای صفحه اینستاگرام کنفدراسیون آسیا (AFC)گزارش کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند