بدون همه چیز

بازی پرویز پرستویی تحسین بازیگر «فروشنده» را برانگیخت

به گزارش باکس افیس ایران: میزان نوشت: بازیگر فیلم «فروشنده» گفت: در فیلم «بدون همه چیز» بازیگرانی بسیار بهتر از من حضور دارند که می توانند شانس سیمرغ داشته باشند. در این فیلم پرویز پرستویی نقش جذاب و متفاوتی بازی کرده که به نظر من شانس بالایی برای سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر دارد.

فرید سجادی حسینی درباره آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی برای بازی در فیلم سینمایی «مرداب» به کارگردانی «شهرام شاه حسینی» به توافق رسیده ام، فیلمبرداری اثر مدتی است که آغاز شده اما هنوز بخش های مربوط به بازی من فرا نرسیده است، علاوه بر آن به زودی جلوی دوربین فیلم سینمایی «نیمروز تا تهران» به کارگردانی «حسین نمازی» خواهم رفت.

بازیگر فیلم سینمایی «فروشنده» درباره سختی فعالیت در دوران شیوع بیماری کرونا اضافه کرد: طبیعتا هر شغلی در مواجهه با کرونا شرایط سختی را تجربه می کند منتها بازیگران در نهایت جلوی دوربین قادر به استفاده از ماسک نیستند. البته در تمامی پروژه هایی که طی این مدت کار کردم تمامی پروتکلهای بهداشتی رعایت شد اما در نهایت همچنان نگرانی از ابتلا با من بوده و هست.

وی درباره حضورش در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر افزود: خوشبختانه امسال یکی از فیلم‌هایم برای حضور در جشنواره فیلم فجر قبول شد، البته با دو فیلم متقاضی حضور در فجر بودم اما در نهایت تنها فیلم «بدون همه چیز» به کارگردانی محسن قرایی مورد پسند هیات داوران قرار گرفت.

بازیگر فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: واقعیت امر بعید می‌دانم که امسال بتوانم سیمرغ جشنواره را به خانه ببرم، زیرا در فیلم «بدون همه چیز» بازیگرانی بسیار بهتر از من حضور دارند که می توانند شانس سیمرغ داشته باشند. در این فیلم پرویز پرستویی نقش جذاب و متفاوتی بازی کرده که به نظر من شانس بالایی برای سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر دارد.

وی در همین راستا ادامه داد: البته من تنها فیلم خودمان را دیده ام، باید همه آثار را دید تا در نهایت به یک قضاوت درست در قبال دریافت کنندگان سیمرغ بلورین جشنواه فیلم فجر رسید. در کل به نظر من فیلم سینمایی «بدون همه چیز» بسیار خوش ساخت است و از جمله آثار خوب امسال خواهد بود، در کنار اینها امیدوارم که در بخش جوایز هم اتفاق خوبی در انتظار این اثر باشد.

سجادی حسینی درباره برگزاری جشنواره فیلم فجر در دوران کرونا خاطرنشان کرد: ما در شرایط خاصی هستیم، بسیاری از جشنواره های بزرگ تعطیل شده اند اما مسئولین برگزاری جشنواره فیلم فجر مصمم هستند تا آن را برگزار کنند، طبیعتا جشنواره فجر امسال قابل قیاس با گذشته نیست زیرا امکان تبادل نظر و کنار هم بودن از ما گرفته شده است منتها به طور کلی جای شکرش باقی است که این جشنواره برگزار می شود و امیدوارم با تبعات خوبی هم همراه باشد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند