خواکین فینیکس

بازیگر «هری پاتر» هم به «جوکر ۲» پیوست

به گزارش باکس افیس ایران: خواکین فینیکس و لیدی گاگا یک همکار جدید در فیلم «جوکر ۲» پیدا کردند.

برندن گلیسون بازیگری جدید است که به خواکین فینیکس و لیدی گاگا در فیلم «جوکر ۲» پیوسته است.

این بازیگر که اکنون برای بازی در فیلم «بانشی‌های اینیشیرین» به کارگردانی مارتین مک‌دونا از امیدداران اسکار است، قصد دارد از حال و هوای سواحل ایرلند به خیابان‌های غم‌انگیز شهر گاتهام برود.

در ادامه جوکر خواکین فینیکس همچنان در نقش دلقک آشوبگر و لیدی گاگا در نقش هارلی کوین بازی می‌کنند.

تاد فیلیپس در ادامه «جوکر» همچنان به عنوان کارگردان حضور دارد و قرار است فیلم بیشتر در قالب موزیکالی شبیه «ستاره‌ای متولد شده است» ساخته شود تا «داستان وست‌ساید».

با توجه به اینکه «جوکر» فروشی بیش از یک میلیارد دلار در سطح جهان را ثبت کرد، ساخت ادامه آن پروژه‌ای مهم برای کمپانی برادران وارنر است و به احتمال زیاد در دنیایی مستقل ادامه می‌یابد و ربطی به فضای سینمایی دی‌سی که در فیلم‌های «لیگ عدالت» دیده می‌شود، نخواهد داشت.

برندن گلیسون ۶۷ ساله که بازیگر و کارگردانی ایرلندی است به تازگی در نقش دونالد ترامپ در فیلم «قانون کومی» دیده شد و در «تراژدی مکبث» هم بازی کرد. وی سه جایزه ایفتا، ۲ جایزه مستقل بریتیش و امی دریافت کرده و ۲ نامزدی بفتا و ۴ نامزدی گلدن گلوب را در کارنامه دارد.

وی بازیگر نقش آلیستر مودی در فیلم‌های «هری پاتر» بود و در فیلم‌های «شجاع‌دل»، «دارو دسته‌های نیویورکی»، «سافرجت» و «پدینگتون ۲» و شماری از فیلم‌های دیگر هم بازی کرده است.

این بازیگر برای ایفای نقش وینستون چرچیل در فیلم «در توفان» در سال ۲۰۰۹ جایزه امی را دریافت کرده و سال ۲۰۲۰ در ردیف هجدهم از بزرگ‌ترین بازیگران ایرلندی «آیریش تایمز» جای گرفته است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند