اقتصاد کشور

انیمیشن اقتصاد کشور را می‌چرخاند

به گزارش باکس افیس ایران: مدیر مرکز انیمیشن سوره گفت: انیمیشن شغل آفرین است و اقتصاد کشور را می‌چرخاند؛ ماموریت ما این است که تولید انیمیشن در کشور تکثیر شود.

امیررضا مافی مدیر مرکز سوره در خصوص علاقه مندان به ساخت یا حوزه انیمیشن گفت: ما در مرکز انیمیشن سازمان سینمایی سوره به صورت مکرر درحال تلاش هستیم تا انیمیشن را در سراسر ایران گسترش دهیم و شعار ما فرا تهران است.

او افزود: امسال در رویداد رویازی که در ماه پیش برگزار شد، هشت اثر از استان‌ها آمده بودند و چهار اثر از تهران داشتیم که پرتاب های نهایی و پیش نهایی را انجام دادند.

انیمیشن اقتصاد کشور را می‌چرخاند

مافی در خصوص قول ساخت انیمیشن‌ها در سال‌های پیش رو گفت: همه انیمیشن‌های سینمایی که قول ساخت‌ آن‌ها را داده بودم در استان‌های متفاوتی ساخته می‌شوند.

امیررضا مافی ادامه داد: همه انیمیشن‌هایی که قول آن‌ها داده شده است درحال تولید در شهر های دیگر هستند و هرکدام از این‌ها تا مرحله‌ای پیش رفته‌اند. ما قول اکران سالی یک انیمیشن را دادیم که انیمیشن‎ «مسافری از دایتیا» از شهر مشهد، «رویاشهر» استان اصفهان شهر کاشان، «یوز» از کرمان اسامی انیمیشن‌های درحال کار هستند.

مدیر مرکز سوره ادامه داد: ما درحال تلاش هستیم تا انیمیشن را در سراسر کشور تکثیر کنیم و اعتقادمان این است که انیمیشن این امکان را دارد تا در هر جایی که می‌شود زیر ساخت‌های فنی آن را ایجاد و برپا کرد، تولیداتی داشته باشیم.

مافی افزود:من این قول را به همه دوستان در همه استان‌ها می‌دهم که ماموریت ما و آن چیزی که دغدغه اش را داریم این است که انیمیشن تکثیر شود. تا الآن هم این تلاش را کردیم تا این اتفاق بیفتد. همچنین ما یک مرکز گریزی داریم نه این که به مرکز اصلی توجه نداشته باشیم اما باید تولید را در استان‌های دیگر فراهم کنیم.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند