بهرام افشاری

امین حیایی، بهرام افشاری، احمد مهران‌فر و انتخاب‌های نامناسب

به گزارش باکس افیس ایران: در حال حاضر امین حیایی، احمد مهران‌فر و بهرام افشاری در سه سریال شبکه نمایش خانگی ایفای نقش می‌کنند اما نتوانستند نظر مخاطبان را جذب کنند و به نظر می‌رسد که انتخاب‌های درستی برای این افراد نیستند.

این روزها سه ستاره محبوب کمدی امین حیایی، بهرام افشاری و احمد مهرانفر با سه سریال «ساخت ایران ۳»، «راز بقا» و «جادوگر» در نمایش خانگی دیده می‌شوند. «راز بقا» و شخصیت «رحیم تیمسار»، بهرام افشاری را در مرکز توجهات قرار داده و این مجموعه، سریالی موفق در کارنامه او محسوب می‌شود، اما «ساخت ایران ۳» و «جادوگر» انتخاب‌های خوبی برای ستاره‌شدن امین حیایی و احمد مهرانفر نیستند.

امین حیایی

کارنامه امین حیایی به ویژه سال‌های اخیر که در فیلم‌های غیرکمدی مختلفی بازی کرده، نشان می‌دهد او معمولا در کنار نقش‌های جدی، نقش‌های کمدی و آثار طنز را نیز انتخاب کرده. درخشش امین حیایی در فیلم‌های اجتماعی و جوایزی که از آن خود کرده هیچ کدام باعث نشده که پیشنهادهای کمدی را رد کند. سریال «ساخت ایران ۳» جدیدترین اثر کمدی است که امین حیایی در آن ایفای نقش کرده. نقش «غلامحسین» مانند فصل اول و دوم سریال، یادآور تیپ امین حیایی در فیلم‌هایی مانند «کما» و «اخراجی‌ها» است و او با حضور در فصل سوم «ساخت ایران» بار دیگر خودش را تکرار کرده است. شاید این مجموعه بتواند مخاطبان عام نمایش خانگی را که توقع زیادی از آن ندارند سرگرم کند، اما «ساخت ایران ۳» برای ستاره‌ای مانند امین حیایی، انتخاب قابل دفاع و موفقیت‌آمیزی نیست. فصل سوم این سریال نتوانسته به اندازه فصول قبلی توجه کاربران را جلب کند و واکنش آن ها نیز چندان مثبت نیست.

احمد مهرانفر

احمد مهرانفر با سریال «پایتخت»، محبوبیت و شهرت فراوانی به دست آورد و در سینما نیز با فیلم‌هایی مانند «درباره الی» و «ماجرای نیمروز» توانایی‌اش در بازیگری را ثابت کرده است. مهرانفر بازیگر خوبی است و نشان داده اگر در آثار کمدی یا غیرکمدی نقش خوبی به او واگذار شود، از پس ایفای آن برمی‌آید، اما این بازیگر در نمایش خانگی با انتخاب‌های نامناسب خود مسیر موفقی را طی نکرده است. مجموعه‌های «شاهگوش»، «ابله»، «سال‌های دور از خانه» جزو آثار محبوب و پرمخاطب نمایش خانگی نیستند و تازه‌ترین سریال او یعنی «جادوگر» نیز با استقبال مواجه نشده است. هرچند که ایده قصه سریال اطیابی خوب است و «جادوگر» در ابتدا شروع بدی نداشت، اما این مجموعه، فاقد شوخی‌های بامزه برای خنداندن مخاطب است. پرداخت سطحی و غیرقابل باور قصه درباره اتفاقات نیز نمی‌تواند مخاطب را با «جادوگر» همراه کند. احمد مهرانفر در این سریال بازی بدی نداشته اما این مجموعه توقع مخاطبان از او را برآورده نمی‌کند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند