جواد افشار

اعلام جزییات ساخت سریال حضرت معصومه

به گزارش باکس افیس ایران: جواد افشار جزئیات ساخت سریال حضرت معصومه را اعلام کرد.

جواد افشار کارگردان در برنامه تشرف درباره جزییات ساخت سریال حضرت معصومه، (س) گفت: پیشنهاد‌های بسیاری برای کارگردانی داشتم، اما به شدت علاقمند هستم سریال حضرت معصومه را با عشق و علاقه بسازم؛ مادرم سال گذشته فوت کرد و آرزویش این بود من سریال حضرت معصومه را بسازم.

این کارگردان درباره بازیگر نقش حضرت معصومه، (س) و نشان دادن سیمای حضرت گفت: در حال رایزنی هستیم و تلاش‌هایی انجام دادیم البته به ما توصیه شده که سیمای حضرت معصومه (س) را نمایش ندهیم و تلاش می‌کنیم با تمهیداتی حق مطلب را خوب ادا کنیم.

افشار اظهار کرد: سکانس اول سریال باشکوه است و خیلی آن سکانس را دوست دارم. یک شاعرانه است که حضرت معصومه (س) در سن ۸ سالگی شاگردی یک خانم را در مدینه سپری می‌کند و در آنجا شعر می‌خواند. شعرشان درباره نور در دل تاریکی است. شعر این سکانس دغدغه عجیب ما است که با چند نفر درباره آن صحبت کردم.

افشار اظهار کرد: من امیدوارم از تولیت‌های آستان قدس رضوی و حرم حضرت معصومه خواهش می‌کنم این افتخار را به ما بدهند اگر روزی لیاقت داشتیم و سریال حضرت را کلید بزنیم، سکانس اول سریال حضرت معصومه، را با لباس خادمی این دو عزیز حرم حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) شروع کنیم.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند