جیمز باند

اعلام آمادگی دواین جانسون برای بازی در نقش جیمز باند

به گزارش باکس افیس ایران: دواین جانسون اعلام کرد که حاضر است در سری فیلم‌های «جیمز باند» جانشین دنیل کریگ شود.

دواین جانسون ، بازیگر و کشتی‌کج کار حرفه‌ای آمریکا که به نام «راک» (The Rock) مشهور است، گفته که می‌خواهد جیمز باند بعدی باشد.

نقش این جاسوس حرفه‌ای انگلستان در ۱۵ سال اخیر توسط دنیل کریگ بازی شده است و با اکران فیلم «زمانی برای مردن نیست» (No Time to Die) اعلام کرد که دیگر حاضر نیست این نقش را بازی کند.

دواین جانسون، ستاره این روز‌های هالیوود در مصاحبه‌ای با Esquire اعلام کرد که قصد دارد جا چای قدم‌های دنیل کریگ بگذارد و جیمز باند بعدی باشد. او همچنین اعلام کرده است که پدربزرگش، پیتر میوا در فیلم «تو تنها دو بار زندگی می‌کنی» (You Only Live Twice)، پنجمین فیلم جیمز باند نقش منفی را بر عهده داشت، اما این ستاره هالیوود اصرار دارد که نقش منفی و شرور داستان را نمی‌خواهد و باید نقش مأمور ۰۰۷ را بازی کند.

با جدایی کریگ از این سری فیلم‌ها، گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد اینکه چه کسی جایگزین او خواهد شد، وجود دارد. ستاره‌های بریتانیایی مانند هنری کویل، تام هاپر و تام هاردی همگی به عنوان ۰۰۷ بالقوه معرفی شده‌اند و به صفوف باند‌های سابق مانند شان کانری، راجر مور، جورج لازنبی، پیرس برازنان و تیموتی دالتون پیوستند.

جانسون در حال حاضر در «اعلان قرمز» (Red Notice) نتفلیکس در کنار رایان رینولدز و گال گادوت دیده می‌شود. رینولدز در رسانه‌های اجتماعی ادعا کرد که این فیلم در اولین روز اکران خود به پربیننده‌ترین فیلم نتفلیکس تبدیل شده است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند