آنلاین

استندآپ کمدین معروف آمریکایی نخستین فیلمش را بازی کرد

به گزارش باکس افیس ایران: «یکشنبه عید پاک» با بازی جو کوی استندآپ کمدین آمریکایی فردا سه شنبه به صورت آنلاین پخش می‌شود.

یکشنبه عید پاک – Easter Sunday در ژانر کمدی محصول مشترک کانادا و آمریکاست که فردا به صورت بلوری و دی وی دی منتشر خواهد شد.

داستان این فیلم درمورد مردی به نام جو والنسیا با بازی ژوزف گلن هربرت شناخته شده به جو کوی – Jo Koy است که برای شرکت در جشن عید پاک تصمیم دارد به خانه باز گردد و بار دیگر با خانواده‌ شلوغ و پر سر و صدای خود وقت بگذراند.

کوی درباره الهام گرفتن از یکشنبه عید پاک به مووی وب می‌گوید: این به معنای واقعی کلمه زندگی من است. ما کمی عشق، خانواده، فرهنگ و هرج و مرج را نشان می‌دهیم و همه این‌ها در یک روز اتفاق می‌افتد: یکشنبه عید پاک.

نمایی از فیلم یکشنبه عید پاک

این نخستین ایفای نقش جو کوی است؛ او پیش تر در گفت و گویی با فوربس گفته بود که چگونه سال‌ها به دنبال فرصت در هالیوود بود، چرا که همیشه به او گفته می‌شد جایی برایش در بیشتر پروژه‌ها وجود ندارد.

استندآپ کمدین معروف آمریکایی نخستین فیلمش را بازی کرد

در این فیلم به نویسندگی کن چنگ، همچنین جیمی او. ‌یانگ، تیا کارر، براندون واردل، اوا نوبل‌زادا، لیدیا گاستون، آصف علی، رادنی تو، یوجین کوردرو، تیفانی هادیش، لو دیاموند فیلیپس و چاندراسخار ایفای نقش می‌کنند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند