شورای سیاستگذاری

اجراهای جشنواره تئاتر «پنجمک» به سالن اصلی انتقال یافت

به گزارش باکس افیس ایران: شورای سیاستگذاری جشنواره آموزشی تئاتر پنجمک اعلام کرد که به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اصول فاصله‌گذاری اجتماعی در شرایط کنونی، تمامی اجراهای جشنواره به سالن اصلی پردیس تئاتر تهران انتقال پیدا می‌کند.

شورای سیاستگذاری جشنواره که متشکل از چهره‌های شناخته شده و دست اندرکار تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان، همچنین نمایندگانی از والدین و گروه‌های نمایشی است با بررسی شرایط همه‌گیری کرونا و اهمیت حفظ سلامت هنرجویان کودک و نوجوان تصمیم گرفت سالن استاد محمد از جدول برنامه حذف شده و اجراهای جشنواره تنها در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران روی صحنه برود.

از آنجا که سالن اصلی پردیس تئاتر تهران تا روز ۶ مرداد دراختیار ویژه برنامه تعزیه است، اجراهای جشنواره از ۷ مرداد ماه در سالن اصلی برنامه‌ریزی شده اند و به ترتیب هر یک روز درمیان روی صحنه می‌روند.

بنا به تصمیم این شورا، اجراهای جشنواره تنها با حضور خانواده هنرجویان و تعداد محدودی از مهمانان ویژه از بین مربیان، هنرمندان و مسئولین تئاتر و نمایندگان رسانه‌ها که با دریافت کد مهمان از سایت تیوال شماره صندلی دریافت کرده‌اند روی صحنه خواهند رفت

اطلاعات کامل هر نمایش و تاریخ و ساعت اجراهای جشنواره در سایت تیوال قابل مشاهده است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند