حاشیه‌

اتفاق عجیب در قسمت چهارم «جوکر»

به گزارش باکس افیس ایران: روزنامه خراسان نوشت: چهارمین قسمت از مجموعه «جوکر» که قرار بود مطابق روال معمول، شنبه‌ها منتشر شود، دوشنبه‌شب پخش شد؛ اتفاقی که با حاشیه‌ هایی همراه بود و شائبه‌هایی ایجاد کرد.

اتفاق عجیب درباره قسمت چهارم «جوکر»، لو رفتن آن بود. این قسمت در حالی که پس از یک بار تعویق رسمی دو روزه، قرار بود ساعت ۲۰ دوشنبه منتشر شود، اما حدود ۲ ساعت پیش از موعد، به صورت قاچاق در فضای مجازی منتشر شد.

جالب این که این نسخه در کانال‌های مجازی با شرح «قسمت پایانی جوکر بدون سانسور لو رفت» منتشر شد؛ اتفاقی که پیش از این در پلتفرم‌های وی‌اودی سابقه نداشت. اگرچه فیلم‌های اکران آنلاین ساعتی پس از نمایش، به کانال‌های قاچاق راه می‌یابند، اما تا پیش از قسمت چهارم «جوکر»، پیش نیامده بود که محصولات اختصاصی پلتفرم‌ها نظیر سریال‌ها و برنامه‌های گفت‌وگومحور پیش از موعد رسمی در شبکه‌های اجتماعی قاچاق شوند. این اتفاق شائبه‌هایی را به وجود آورد؛ به خصوص برای این قسمت از «جوکر» که گفته می‌شد به علت ممیزی برای انتشار دچار مشکل شده است.

سام درخشانی یکی از شرکت‌کنندگان فصل نخست این برنامه نیز ساعتی پیش از انتشار رسمی، در صفحه اینستاگرام خود با انتشار تصویری از برنامه نوشت: «دلیل پخش نشدن ساعت هشت امشب را حدس بزنید: ۱- سانسور، ۲- سانسور، ۳- سانسور. کدام گزینه صحیح است؟»

نکته عجیب آن که در این قسمت از «جوکر» یک صحنه با شوخی بسیار عجیب و نامناسب هم همراه بود؛ شوخی که در شبکه‌های اجتماعی نیز پربازدید شد و واکنش عده‌ای از کاربران را برانگیخت. در نهایت قسمت چهارم «جوکر» حدود ساعت ۲۳:۳۰ دوشنبه‌شب منتشر شد و در حالی که گفته می‌شد به علت ممیزی، کوتاه خواهد شد، اما صحنه یادشده در این نسخه نیز وجود داشت و حذف نشده بود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند