صحنه

«آیزنهاور ۴:۵۷» به صحنه بازگشت

به گزارش باکس افیس ایران: نمایش «آیزنهاور ۴:۵۷» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی علیرضا حافظی در خانه نمایش دا به صحنه می رود.

«آیزنهاور ۴:۵۷» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی علیرضا حافظی و تهیه کنندگی حمیدرضا معتمدآریا که سال گذشته در پردیس تئاتر سپند اجرا شده بود از ۱۱ مرداد ماه ساعت ۲۱ در خانه نمایش دا به صحنه خواهد رفت.

بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه علیرضا نامنی، پویا یگانه‌دوست، علیرضا حافظی، ساقی سلیقه‌دار و سهیل نگهدارزاده هستند.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: «آیزنهاور ۴:۵۷» گزارش کیفی از صحنه جرم است که باید به امور بایگانی و ریاست دایره جنایی تلگراف شود؛ نام مقتول گلابتون صمدی، سن نوزده سال. علت مرگ بعد از اعلام نتیجه معاینه جسد به طور قطعی مشخص می‌شود. اما اینجانب؛ سروان یحیی رادمهر، دو احتمال کلی را بررسی خواهم کرد؛ خودکشی و قتل.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از مشاور هنری کارگردان: آرمین جباره اصل و شایان بهمنی، طراح صحنه و طراح لباس: علیرضا حافظی، طراح گریم: ساقی سلیقه‌دار، بازیگردان: آرمین جباره‌اصل، دستیار کارگردان و مدیر صحنه: سینا سلیقه‌دار، عکاس و طراح پوستر: مریم راد، تایپوگرافی: صابر ریاحی و مدیر روابط‌ عمومی و تبلیغات: شقایق فرشته.

علاقه‌مندان به تماشای نمایش «آیزنهاور ۴:۵۷» به منظور تهیه بلیت می‌توانند به سامانه فروش بلیت و یا گیشه خانه نمایش دا مراجعه کنند.

خانه نمایش دا در خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ واقع است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند