مخمصه

آل پاچینو، تیموتی شالامه را جانشین خودش کرد

به گزارش باکس افیس ایران:  آل پاچینو پیشنهاد داد در صورت بازسازی فیلم «مخمصه» از تیموتی شالامه در نقش کارآگاه وینسنت هانا استفاده شود.

به گزارش مووی وب، آل پاچینو، ستاره مطرح هالیوودی، سال ۱۹۹۵ میلادی به عنوان یکی از نقش‌های اصلی فیلم «مخمصه» جلوی دوربین رفت و در آن با بازیگرانی چون رابرت دنیرو، تام سایزمور، وال کیلمر و اشلی جود همبازی شد. «مخمصه»؛ فیلمی موفق به نویسندگی و کارگردانی مایکل مان بود.

اخیرا به طور جسته و گریخته چیزهایی درباره بازسازی این فیلم اکشن مطرح شده است اما هیچ چیز قطعی نیست. با وجود این اگر قرار باشد چنین فیلمی ساخته شود، آل پاچینو امیدوار است ستاره فیلم «تل ماسه» جای او را در نقش وینسنت هانا بگیرد. پاچینو در یک جلسه پرسش و پاسخ که به دنبال نمایش اخیر فیلم «مخمصه» در توییتر برگزار شده بود، شرکت کرد و در پاسخ به این که اگر او تصمیم گیرنده بود چه کسی را برای بازی در این نقش انتخاب می کرد گفت: «تیموتی شالامه. او یک بازیگر عالی است و ظاهر خوبی هم دارد.»

دنباله فیلم «مخمصه» هیچگاه ساخته نشد اما مایکل مان با همکاری مگ گاردینر در حال نوشتن رمانی با همین عنوان است تا هم پیش درآمد و هم دنباله‌ای برای فیلم باشد. او در این رمان داستان نقش‌های اصلی فیلم با بازی آل پاچینو و رابرت دنیرو را روایت خواهد کرد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند