آغاز فیلمبرداری فیلم جدید شاهد احمدلو از شهریور

به گزارش باکس افیس ایران: فیلم سینمایی «چراغ خاموش» با انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین نیمه دوم شهریورماه مقابل دوربین می رود.

کیان بابائیان تهیه کننده فیلم سینمایی «چراغ خاموش» با نام پیشین «احمق‌ها را معروف نکنیم» درباره وضعیت حال حاضر این پروژه گفت: ظرف چند هفته گذشته بازنویسی فیلمنامه انجام شد و از هفته جاری نیز با بازیگران و عوامل مذاکره خواهیم کرد. با توجه به برنامه ریزی ها فکر می کنم فیلمبرداری از نیمه دوم شهریور امسال آغاز شود.

وی افزود: حدود ۹۰ درصد از لوکیشن های فیلم در تهران خواهد بود. ۱۰ درصد دیگر فیلم نیز در یکی از شهرستان ها فیلمبرداری می شود که هنوز در مورد انتخاب شهر مورد نظر به جمع بندی نهایی نرسیده ایم.

بابائیان در پایان گفت: محور اصلی داستان «چراغ خاموش» درباره معضلات فضای مجازی و اینستاگرام است که این روزها به یکی از مسائل روز جامعه تبدیل شده. مضمون فیلم اجتماعی است، اما در طول داستان رگه هایی کمدی نیز وجود دارد.

مهیار شاهرخی که نویسندگی «بارکد» را در کارنامه خود دارد، نگارش فیلمنامه «چراغ خاموش» را برعهده داشته است. از میان عوامل پشت دوربین نیز حضور مرتضی غفوری به عنوان مدیر فیلمبرداری در پروژه قطعی شده است.

«چراغ خاموش» پنجمین فیلم بلند شاهد احمدلو پس از فیلم های «مشمشه»، «موش»، «اگه می تونی منو بگیر» و «چند می گیری گریه کنی» محسوب می شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند