فیلم عاشورایی

آغاز رسمی رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» با حضور چهره‌های شاخص سینمای ایران

به گزارش باکس افیس ایران:  پوستر سومین رویداد فیلم عاشورایی «تصویر دهم» توسط مجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی، رضا کیانیان، کمال تبریزی و محمدحسین مهدویان رونمایی شد.

سومین رویداد فیلم «تصویر دهم»، مجید مجیدی در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت خاطره‌ زنده‌یاد حبیب ‌ا… صادقی که چند روز قبل از دنیا رفته بود، گفت: برای سومین رویداد فیلم کوتاه «تصویر دهم» برنامه‌های زیادی پیش‌بینی شده است و رویداد، مفصل‌تر از قبل برگزار خواهد شد. مدیر رویداد «تصویر دهم»، برگزاری کارگاه‌های فیلم‌سازی با حضور سینماگران شاخص کشور را یکی از برنامه‌های این رویداد اعلام کرد و گفت که جزییات آن در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم پوستر سومین رویداد فیلم کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» که توسط مهدی میرباقری طراحی شده، با حضور مجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی، رضا کیانیان، کمال تبریزی و محمدحسین مهدویان رونمایی شد.

به گفته‌ مهدی میرباقری، این پوستر با ترکیبی از جزییات تابلویی از استاد محمد فراهانی آماده شده و قرار است نسخه دیجیتال نقاشی استاد فراهانی، در روز اختتامیه به نفع خیریه به مزایده گذاشته شود.

محمدرضا مصباح، سیاوش حقیقی، حافظ حکمی، هادی نائیجی، حامد جواد‌زاده و حسین متولیان از دیگر حاضران در این مراسم بودند که مژده لواسانی اجرای آن را برعهده داشت. محمد رهبر دبیری سومین رویداد فیلم کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» را برعهده دارد.

stream (1)

stream (2)

stream (3)

stream


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند