پردیس سینمایی ملت
0

آغاز اکران فیلم های گروه «هنر و تجربه» در پردیس ملت

به گزارش باکس افیس ایران: پردیس سینمایی ملت به جمع سالن های نمایش دهنده فیلم های گروه «هنر و تجربه» پیوست.

با اضافه شدن هفت سالن نمایش به پردیس سینمایی ملت که سال گذشته همزمان با آغاز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همراه بود، در حال حاضر این امکان فراهم شده است که این سینمای ۱۲ سالنه بتواند علاوه بر اکران فیلم‌های سینمایی، فیلم‌های گروه «هنر و تجربه» را نیز به جمع فیلم‌های نمایش دهنده خود اضافه کند.

به همین منظور قرار است از روز سه شنبه دهم تیرماه اکران مستند «صحنه هایی از یک جدایی» ساخته وحید صداقت در سانس‌های ۱۸:۱۰ و ۲۱:۵۰ و فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست» ساخته سام کلانتری در سانس‌های ۱۶:۱۵ و ۲۰ در پردیس سینمایی ملت آغاز شود.

مستند «صحنه هایی از یک جدایی» به کارگردانی و تهیه کنندگی وحید صداقت است که به زوایای پنهان فیلم «جدایی نادر از سیمین» می‌پردازد و روایتی است از شکل گیری ایده و فیلمنامه و انتخاب بازیگران تا پایان فیلمبرداری و بازتاب‌های جهانی این فیلم، همراه با تصاویری از فیلم و پشت صحنه با روایت اصغر فرهادی و گفتگوهایی از مایک لی، ژان کلود کریر و ابراهیم گلستان.

فیلم «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری و تهیه کنندگی محمد شکیبانیا و محسن شاه محمد میراب است و این فیلم درباره دختران تیم ملی اسکیت هاکی ایران و مشکلات پیچیده آنها در راه مسابقات آسیایی کره است.

در حال حاضر فیلم‌های «شنای پروانه»، «خوب، بدجلف ۲، ارتش سری» و «جهان با من برقص» در پردیس سینمایی در حال اکران است.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند