به بالا نگاه نکن

آسیب‌دیدگی جنیفر لارنس در فیلمبرداری «به بالا نگاه نکن»

به گزارش باکس افیس ایران: آسیب دیدگی جنیفر لارنس در تولید فیلم «به بالا نگاه نکن» فیلمبرداری این پروژه را متوقف کرده است.

روز جمعه جنیفر لارنس بازیگر برنده اسکار، طی فیلمبرداری پروژه جدیدش بر اثر یک انفجار کنترل شده در فیلم «به بالا نگاه نکن»، به وسیله یک تکه شیشه دچار آسیب دیدگی از ناحیه چشم شده است.

به گفته دو نفر از عوامل نزدیک به این فیلم سینمایی، بعد این آسیب دیدگی فیلمبرداری به حالت تعلیق در آمده است. ددلاین، رسانه هالیوودی به نقل از یک منبع ناشناخته نوشت که آسیب دیدگی لارنس رو به بهبود است و او از روز دوشنبه به فیلمبرداری باز خواهد گشت.

در فیلم «به بالا نگاه کن» جنیفر لارنس به همراه دی کاپریو نقش دو دانشمند پایین رتبه را دارند که کشف می‌کنند یک شهاب سنگ در شش ماه آینده به زمین برخورد می‌کند. به همین خاطر تصمیم می‌گیرند دنیا را از این موضوع با خبر کنند. مریل استریپ، کیت بلانشت، جونا هیل و تیموتی شالامی دیگر بازیگران این فیلم سینمایی به کارگردانی آدام مک کی هستند.

لارنس سی ساله که در سال ۲۰۱۳ برای فیلم «دفترچه امیدبخش» جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را دریافت کرد، از سال ۲۰۱۹ و بازی در فیلم «مردان ایکس:ققنوس تاریک» در فیلمی حضور نداشت؛ اما اکنون با توجه به داده‌های IMDB چهار پروژه جدید در دست ساخت دارد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند