جورج کلونی

«آسمان نیمه شب» با بازی جورج کلونی جزو پربازدید‌های نتفلیکس می‌شود

به گزارش باکس افیس ایران: فیلم سینمایی «آسمان نیمه شب» با بازی جورج کلونی در آستانه تبدیل شدن به یکی از فیلم‌های پربازدید نتفلیکس قرار دارد.

فیلم مهیج و علمی – تخیلی «آسمان نیمه شب» با نقش‌آفرینی و کارگردانی جورج کلونی در مسیر تبدیل شدن به یکی از مهمترین فیلم‌های کمپانی نتفلیکس قرار دارد. نتفلیکس تخمین زده که این فیلم سینمایی در ۴ هفته ابتدایی نمایش خود، ۷۲ میلیون بازدیدکننده داشته است.

نتفلیکس تأیید کرد که موفقیت این فیلم جهانی بوده و در ۷۷ کشور توانسته به جایگاه نخست (در خود پلتفرم نتفلیکس) دست پیدا کند. در ۹۳ کشور نیز از جمله ترکیه، آرژانتین، آلمان و ایسلند که بخش‌هایی از فیلم در آن فیلمبرداری شد، «آسمان نیمه شب» در میان ۱۰ فیلم برتر قرار دارد.

علاوه بر این فیلم «آسمان نیمه شب» گسترده‌ترین اکران سینمای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ را داشت. این فیلم برای واجد شرایط شدن در فصل جوایز باید به صورت سینمایی نیز اکران شود و به همین خاطر در ۸۰۰ سینما از ۱۶ کشور مختلف از جمله انگلیس، برزیل، اسپانیا و ژاپن به نمایش درآمد.

نتفلیکس سال ۲۰۲۰ را با فیلم سینمایی «استخراج» با بازی کریس همسورث آغاز کرد که به پربازدیدترین فیلم تاریخ تبدیل و ساخت دنباله آن هم تایید شد. نتفلیکس امسال فیلم‌های «منک» ساخته دیوید فینچر، «دادگاه شیکاگو ۷» آرون سورکین و «آسمان نیمه شب» را منتشر کرد که دو فیلم اول از مدعیان اسکار هستند. نتفلیکس سال ۲۰۲۱ را با فیلم سینمایی «مرد خاکستری» آغاز کرد و گفته می‌شود پرهزینه‌ترین و بزرگترین فیلم این کمپانی خواهد بود. در این فیلم رایان گاسلینگ و کریس ایوانز نقش آفرینی می‌کنند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند